Pokrývačství Klempířství Střešní služby Opravy a renovace
Pokrývačství

Kontakt:

Sídlo: Vodařská 5, 619 00 Brno
Erich Mokroš: +420 602 703 289
E-mail: stamo1@volny.cz
kontaktní formulář
poloha na google maps

O firmě

Firma STAMO se zabývá prováděním klempířských a pokrývačských prací a montáží střešních oken. Na trhu nabízíme svoje služby již od roku 1992. Za toto období máme za sebou desítky uskutečněných projektů. Kapacitně jsme schopni zajistit provedení prací v libovolném rozsahu dle požadavků zákazníka.
Více informací...

Pokrývačství – „pro Vaše šikmé i ploché střechy“

Pokrývačství, pokrývačské práce, renovace střech

Pokrývačské práce patří mezi hlavní činnosti naší společnosti. Běžně realizujeme jak nové projekty, tak opravy a renovace stávajících střech. Pro pokrývání obvykle používáme standardně tři druhy krytiny, lišící se především technologií výroby. Jsou to tradiční pálené tašky, sušené tašky a betonová střešní krytina.

Pro pokrytí šikmých střech nabízíme celou širokou škálu kvalitních pálených a betonových krytin. Nabízíme také krytiny s vysokou odolností. Další vhodnou krytinou pro šikmé střechy jsou asfaltové šindele, které se vyznačují vyšší odolností. A díky nižší hmotnosti je možné použít lehčí střešní konstrukci a výrazně snížit finanční rozpočet.

Tým našich profesionálních pokrývačů je připraven právě pro Vás a Vaše střechy. Nezáleží na tom, zda se jedná o šikmé střechy nebo ploché střechy. Realizujeme zakázky nejrůznějšího rozsahu:

Před montáží krytin Vám nabídneme širokou škálu druhů modelů a barev, abychom tak splnili Vaše představy o střešní krytině.