Pokrývačství Klempířství Střešní služby Opravy a renovace
Střešní okna

Kontakt:

Sídlo: Vodařská 5, 619 00 Brno
Erich Mokroš: +420 602 703 289
E-mail: stamo1@volny.cz
kontaktní formulář
poloha na google maps

O firmě

Firma STAMO se zabývá prováděním klempířských a pokrývačských prací a montáží střešních oken. Na trhu nabízíme svoje služby již od roku 1992. Za toto období máme za sebou desítky uskutečněných projektů. Kapacitně jsme schopni zajistit provedení prací v libovolném rozsahu dle požadavků zákazníka.
Více informací...

Střešní okna a světlovody

Střešní okna, světlíky, světlovody

Střešní okna jsou nedílnou součástí leckteré střechy. Díky vhodné instalaci střešních oken můžeme vkusně oživit nejeden půdní prostor a nabídnout tak další možnosti praktického využití půdních vestaveb k bydlení nebo práci.

Montáž střešních oken do střešního pláště vyžaduje mimořádnou přesnost, zručnost, a dodržení návodu daného výrobcem. Za svou praxi jsme se setkali s mnoha případy chybně montovaných střešních oken, jejichž následkem mohou být škody v řádu desítek tisíc, neboť demontáž a montáž chybně montovaných střešních oken zpravidla zasahují a ovlivňují úpravy převážné části interiéru.

Samozřejmostí při dodávce střešních oken je rovněž nabídka zastiňovací techniky, dekorativních doplňků a předokenních rolet, které řešíme na míru dle Vašich požadavků a přání.